menu Home

ZWROTY I REKLAMACJE


ZWROT PRODUKTU

 

Czy możesz zwrócić zakupiony produkt?

FANSPOT Atmospheric Music zapewnia swoim Klientom możliwość zwrotu w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie zakupionych produktów. Prawo to dotyczy również treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym pod warunkiem, że nie rozpocząłeś procesu pobierania plików na swoje urządzenie końcowe przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W takim przypadku tracisz prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

 

Czy możesz zwrócić każdy zakupiony produkt?

Nie każdy produkt masz prawo zwrócić. Ze względu na charakter i specyfikę produktu prawo zwrotu nie przysługuje w stosunku do:

 • nagrań dźwiękowych lub wizualnych dostarczonych w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli rozpocząłeś pobieranie zawartości na własne urządzenie przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, Działanie to wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy, o czym zostałeś poinformowany w Regulaminie Sklepu,
 • Utworów na Licencji OPFP lub Licencji OPFP do Utworów, które podlgają Opłacie Licencyjnej – jednorazowa i bezzwrotna opłata jaką płaci Licencjobiorca. Licencja OPFP jest wysyłana na adres poczty elektronicznej ostatnią wiadomością jako potwierdzenie w pełni wykonanej usługi.

 

Krok po kroku – jak możesz zwrócić produkt?

Możesz dokonać zwrotu odsyłając przesyłkę na swój koszt, korzystając z Formularza odstąpienia od umowy lub własnoręcznie sporządzonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wypełnij go dokładnie, pamiętając o wyraźnym wpisaniu numeru konta bankowego oraz o podpisaniu dokumentu. Będziemy wdzięczni, jeśli towar będzie w oryginalnym opakowaniu producenta. Zapakuj zwracany produkt i wraz z podpisanym Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz kopią faktury odeślij na adres:

VEGE KUCHNIA ROŚLINNA
ul. Cieszyńska 25
43-430 Skoczów
z dopiskiem FANSPOT – ZWROT

 

Pamiętaj:
 • Zwrotu dokonujesz na własny koszt, który nie podlega zwrotowi;
 • Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru;
 • Nie zapomnij dołączyć kopii dowodu zakupu (faktura);
 • Podpisz dokument zwrotu towaru. Dokumenty bez podpisu nie zostaną uznane;
 • Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni od otrzymania zwrotu do magazynu FANSPOT Atmospheric Music;
 • Zwrotu płatności dokonujemy przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś przy zakupie, chyba że  wyraźnie zgodzisz się na inny sposób zwrotu płatności. W każdym przypadku  nie ponosisz żadnych opłat z tytułu zwrotu płatności;
 • Nie wysyłaj do nas przesyłek ZA POBRANIEM – nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki i  nie odpowiadamy za koszty związane z takimi przesyłkami;
 • Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki oraz czas jej dostarczenia polecamy odesłanie produktu zakupionego w Sklepie internetowym FANSPOT Atmospheric Music firmą kurierską.

 

REKLAMACJA PRODUKTU

 

Sklep FANSPOT Atmospheric Music jest odpowiedzialny wobec Klienta, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), gdzie wada fizyczna polega na niezgodności sprzedanego produktu z umową.

Mamy 14 (czternaście) dni kalendarzowych na to, aby ustosunkować się do Twojej reklamacji z tytułu rękojmi i powiadomić Cię o sposobie dalszego postępowania.

Reklamacja z tytułu rękojmi powinna zawierać:

 • dane osoby lub podmiotu składającego reklamację (imię i nazwisko lub pełna nazwa, dane kontaktowe);
 • wskazanie przyczyny reklamacji;
 • treść żądania.

W celu rozpatrzenia przez nas reklamacji z tytułu rękojmi, powinieneś dostarczyć reklamowany produkt lub produkty wraz z dowodem zakupu i opisem reklamacji w sposób określony poniżej:

 • w przypadku, gdy produkt był dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, reklamację z tytułu rękojmi (tj. reklamowany produkt, dowód zakupu i opis reklamacji) należy odesłać firmą kurierską na adres:

VEGE KUCHNIA ROŚLINNA
ul. Cieszyńska 25
43-430 Skoczów
z dopiskiem FANSPOT – REKLAMACJA

 

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na Twoją korzyść niezwłocznie wymienimy produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usuniemy. W przypadku braku możliwości wymiany produktu lub usunięcia wady produktu zwrócimy należność niezwłocznie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W pozostałym zakresie odpowiedzialność Sklepu z tytułu rękojmi za wady produktu w stosunku do Klientów jest wyłączona. Odpowiedzialność Sklepu za szkody wyrządzone Klientom ogranicza się do kwoty, jaką Klient zapłacił za dany produkt.

 

Formularz reklamacji produktu • cover play_circle_filled

  Ambient Spaces
  ZEROPAGE

 • cover play_circle_filled

  White Dreams
  AKOVIANI

 • cover play_circle_filled

  Adventure (Red Edition)
  laPRISE

 • cover play_circle_filled

  Adventure (White Edition)
  laPRISE

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play