feel the revolution

once pay free play

czym jest OPFP

OPFP jest autorskim projektem licencjonowania muzyki, który powstał w odpowiedzi na potrzeby Artystów poszukujących alternatywnego sposobu udostępniania swojej twórczości.

 

Jeśli poszukujesz rozwiązania umożliwiającego Artystom upowszechnianie i monetyzację swojej twórczości bez udziału organizacji zbiorowego zarządzania (OZZ) to licencja OPFP przeznaczona jest właśnie dla Ciebie.

feel the revolution

once pay free play

dlaczego licencja OPFP

Opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki są rozdzielane proporcjonalnie pomiędzy Artystami, których utwory są grane przez stacje radiowe.

 

Licencja OPFP daje możliwość uzyskania wynagrodzenia za publiczne odtwarzanie Twojej muzyki, nawet gdy utwory nie są grane w radio. Idea jaka przyświecała nam tworząc Licencję OPFP oparta jest na wzajemnym szacunku pomiedzy Użytkownikiem, a Artystą.

feel the revolution

once pay free play

jak działa licencja OPFP

Główną ideą jaka przyświecała nam tworząc licencję OPFP jest wzajemny szacunek pomiędzy Użytkownikiem, a Artystą. To bezpośrednia współpraca z Artystami sprawia, że nabywca wydawnictwa na licencji OPFP może mieć pewność, że honorarium trafia właśnie do tego konkretnego Artysty. W ten sposób wspiera jego twórczość i jego rozwój artystyczny.

feel the revolution

once pay free play

płacisz raz
zawsze grasz

W myśl tej zasady od raz zakupionych utworów na licencji OPFP Użytkownik nie wnosi żadnych dodatkowych opłat do organizacji zbiorowego zarządzania (OZZ) za publiczne odtwarzanie muzyki.

feel the revolution

FANMEDIA MUSIC

kompleksowa
obsługa Artysty

OPFP to nie tylko sposób licencjonowania twórczości. Pragniemy zapewnić Artystom kompleksową obsługę wydawniczą i dystrybucyjną poprzez działalność firmy FANMEDIA MUSIC, która jest wyłącznym reprezentantem i wykonawcą licencji OPFP.

feel the revolution

once pay free play

dołącz do Artystów
na licencji OPFP

Teraz masz okazję, aby skupić się na tym co kochasz najbardziej… na tworzeniu muzyki. Chcesz upowszechniać swoją twórczość na licencji OPFP? Chcesz dotrzeć do swoich odbiorców poprzez jedyną w swoim rodzaju sieć dystrybucji? Nie zwlekaj! Feel the revolution.

feel the

revolution

Dołącz teraz

zacznij robić to co kochasz

kontakt