moje wartości

FANLOUNGER

moje
wartości

Inspiracją do określenia wartości, które są dla mnie ważne w życiu osobistym, jak również w działalności, którą prowadzę jest osiem zasad zdrowia. Stanowią one podstawy filozofii zdrowotnej. Odżywianie, ruch, woda, słońce, wstrzemięźliwość, powietrze, odpoczynek, zaufanie – właściwie zastosowane i połączone pozwolą nam cieszyć się zdrowiem przez długie lata.

Początków zasad zdrowia należy szukać w odległej przeszłości, w miejscu zwanym Eden. Według Księgi Genesis – „księgi początków”, był on miejscem, gdzie powstało ludzkie życie. Obfitował w świeże powietrze, światło słoneczne, a woda była tam chłodna i czysta. Uprawianie ogrodu, pływanie w rzece i spacery po malowniczych pagórkach zapewniały dostatek ruchu. Adam i Ewa mogli odpoczywać w wolnym czasie. Praktykowali samokontrolę. Ich dieta składała się z owoców, ziaren, orzechów, warzyw i różnych nasion. Ostatnim elementem w tym doskonałym środowisku było zaufanie, a zaufanie to wzrastało z każdym kolejnym spotkaniem ze Stwórcą.

 

dr med. Vernon W. Foster
NEW START – ZACZNIJ OD NOWA

HARMONIA

OTWARTOŚĆ

UCZCIWOŚĆ

POMOC INNYM

BLISKIE RELACJE

ZDROWIE

WIARA

MIŁOŚĆ

Nasz organizm potrzebuje odpowiedniego traktowania, abyśmy mogli cieszyć się dobrym zdrowiem przez wszystkie lata życia. Uważamy, że firma, czy też jakakolwiek prowadzona działalność, potrzebuje podobnego traktowania – ośmiu zasad zdrowia. Każdy może – a nawet powinien – odszukać swoje własne wartości, które będą wypływały z jego wnętrza, z jego wewnętrznych potrzeb.

 

Harmonia, otwartość, uczciwość, pomoc innym, bliskie relacje, zdrowie, wiara, miłość to nie tylko wartości, którymi kieruję się w życiu, to również wartości, które stanowią fundamenty mojej działalności zawodowej.

HARMONIA

Najczęściej kojarzy nam się ze sztuką. Występuje w muzyce, czy malarstwie – harmonia dźwięków, kolorów. Natomiast jest bardzo potrzebna w życiu codziennym, zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Jest czymś, co sprawia, że czujemy się spokojni. Dlatego pragniemy, aby nasza współpraca była jak muzyka, którą oferujemy – pełna harmonii.

OTWARTOŚĆ

Nasza oferta stanowi solidne fundamenty współpracy i wzajemnego rozwoju. Równocześnie jesteśmy otwarci na pomysły i potrzeby naszych Partnerów, gdyż taka postawa pozwoli nam

UCZCIWOŚĆ

Warren Buffet powiedział: Uczciwość to bardzo drogi prezent, raczej nie oczekuj jej od tanich ludzi. We współczesnym świecie dla wielu osób to nie lada wyzwanie. W dobie dóbr cyfrowych, szeroko dostępnego internetu, łatwo o pokusę. Nasza współpraca oparta jest na partnerstwie oraz prostych i przejrzystych zasadach.

POMOC INNYM

Każdy w swojej działalności może znaleźć taką przestrzeń, w której będzie mógł pomagać innym. W naszej działalności również odnaleźliśmy taką możliwość. Dla naszych Partnerów jest to pomoc w uzyskaniu wymiernych korzyści finansowych, możliwość rozwoju, umocnienie pozycji na rynku, czy też wyróżnienie się na tle konkurencji.

BLISKIE RELACJE

Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur
adipiscing elit. Proin efficitur mollis dolor
nec tincidunt.

ZDROWIE

Proin efficitur mollis dolor nec tincidunt.
sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lorem ipsum dolor dolor nec tincidunt.

WIARA

Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur
adipiscing elit. Proin efficitur mollis dolor
nec tincidunt.

MIŁOŚĆ

Proin efficitur mollis dolor nec tincidunt.
sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lorem ipsum dolor dolor nec tincidunt.