twoje korzyści

FANMEDIA

twoje
korzyści

ONCE PAY FREE PLAY

autorski format licencjonowania muzyki

Licencja OPFP to autorski projekt licencjonowania muzyki, który jest odpowiedzią na potrzeby Artystów poszukujących alternatywnego sposobu udostępniania swojej twórczości. W oparciu o prostą zasadę „Płacisz raz zawsze grasz” stworzono innowacyjne rozwiązanie na skalę światową. W myśl tej zasady od raz zakupionego produktu nie wnosisz żadnych dodatkowych opłat do organizacji zbiorowego zarządzania (OZZ) za publiczne odtwarzanie.

PŁACISZ RAZ ZAWSZE GRASZ

publiczne odtwarzanie muzyki bez opłat

Zgodnie z obowiązującym prawem, miejsca odtwarzające publicznie muzykę muszą wnosić opłatę do organizacji zbiorowego zarządzania OZZ – ZAiKS, SPAV, STOART. Korzystając z licencji OPFP płacisz tylko raz za zakupioną płytę i odtwarzasz ją bez żadnych dodatkowych opłat za publiczne odtwarzanie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

nasza muzyka nie uznaje kompromisow

Ambient, amospheric, lounge, chillout, electronica, downtempo... gatunki muzyczne, które wymagają szczególnej dbałości od strony jakości dźwięku. Muzykę, którą znajdziesz w naszym katalogu oferujemy Ci w najwyższej jakości w postaci płyt CD oraz cyfrowych plików w formacie FLAC. Jakość dźwięku zawsze dla nas miała znaczenie, dlatego nasza muzyka nie uznaje kompromisów.

EDYCJA KOLEKCJONERSKA

ekskluzywna i dostępna tylko u nas

Dokładamy wszelkich starań, aby wydawnictwa, które Ci oferujemy cechowały się najwyższą jakością i były w swojej formie unikatowe. Nasze płyty są zawsze tłoczone w tłoczni i zapakowane w opakowanie typu Digipack. Każda płyta posiada swój indywidualny numer, co sprawia, że Twój egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny. Nakład płyt jest limitowany. Zawartość płyty jest specjalnie wyselekcjonowana, aby wytworzyć odpowiedni klimat. Oferta dostępna tylko u nas.

LOKALIZATOR FANSPOT

wspieramy naszych partnerów biznesowych

Pragniemy wspierać i rozwijać wszystkich naszych Partnerów Biznesowych, którzy w swoim lokalu odtwarzają muzykę na licencji OPFP. Dlatego oprócz muzyki oferujemy również wsparcie marketingowe w postaci Lokalizatora FANSPOT, dzięki któremu klienci łatwiej będą mogli odnaleźć lokal z muzyką OPFP. Każdy współpracujący z nami lokal ma możliwość utworzenia swojej wizytówki z opcją wyznaczenia trasy dojazdu. Tak wspieramy naszych Partnerów, aby klienci łatwiej znaleźli drogę do swojego ulubionego miejsca.

PRZEJRZYSTE ZASADY

współpraca oparta na partnerstwie

Nasza oferta współpracy oparta jest na zasadach partnerskich. Uważamy, że tylko w ten sposób możemy wszyscy odnosić sukcesy. Dlatego zarówno z Artystami, jak i Partnerami Biznesowymi pragniemy nawiązywać relacje oparte na wzajemnym poszanowaniu i uczciwości. W naszym modelu biznesowym jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i nowe pomysły, które umożliwią wzajemny rozwój. Takie podejście wynika z wartości, którymi się kierujemy zarówno w życiu osobistymi, jak i zawodowym.

BEZPOŚREDNIA WSPÓŁPRACA

honorarium trafia do naszych artystów

Bezpośrednia współpraca z Artystami sprawia, że kupując nasze wydawnictwa masz pewność, że honorarium trafia właśnie do tego konkretnego Artysty. W ten sposób wspierasz jego twórczość, jego rozwój i możesz liczyć na to, że chcąc Ci się odwdzięczyć zrobi to najlepiej jak tylko potrafi - tworząc nową muzykę dla Ciebie.

ORGANIZACJA KONCERTÓW

nasi artyści w twoim lokalu

Bezpośrednia współpraca z Artystami to także możliwość organizacji występów na żywo w Twoim lokalu. To oferta kierowana do lokali z odpowiednim zapleczem technicznym, które chcąc jeszcze bardziej wyróżnić się na tle konkurencji będą zainteresowane organizacją koncertów dla naszych Artystów. Wyjątkowa muzyka OPFP również dostępna na żywo w Twoim lokalu.

Section

Section